Relacja z obozu wyjazdowego I roku do Warszawy (17-19 XI 2017)

W dniach 17-19 XI odbył się obóz wyjazdowy studentów I roku religioznawstwa do Warszawy. Odwiedziliśmy parafię Starokatolickiego Kościoła Mariawitów, Ośrodek Kultury Muzułmańskiej, kaplicę Kościoła Jezusa Chrystusa Świetych w Dniach Ostatnich jedyną w Polsce gurudwarę sikhijską w Raszynie, świątynię Międzynarodowego Towarzystwa Świadomości Kryszny w Mysiadle oraz Świątynię Opatrzności Bożej.

Obóz 0

Zdjęcia poniżej

Obóz I

Z ks. Dominikiem Millerem-proboszczem parafii pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy Starokatolickiego Kościoła Mariawitów