Targi Pracy UJ, 7 XII 2017

targi.pracy baner1430x400 171123

Biuro Karier zaprasza studentów i absolwentów UJ na Targi Pracy, które odbędą się 7 grudnia 2017 roku (czwartek) w Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33) w godzinach 10:00-15:00.

W wydarzeniu weźmie udział 35 pracodawców, którzy będą prezentować oferty pracy, praktyk, staży i wolontariatu oraz informować o możliwości rozwoju zawodowego w poszczególnych firmach i instytucjach.

Udział w Targach Pracy jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

Pełna lista wystawców jest dostępna pod adresem: http://bit.ly/2jmGDo8