1% podatku dla brata naszej studentki

Piotrek, brat studentki religioznawstwa, w 2014 r. uległ poważnemu wypadkowi, który spowodował uraz mózgu i śpiączkę. Po kilku latach od wypadku, Piotrek jest w pełni świadomy, ale pozostała fizyczna niepełnosprawność. Piotrek jest regularnie i intensywnie rehabilitowany, jednak koszty rehabilitacji przekraczają możliwości finansowe rodziny. Rehabilitacja przynosi postępy, i powolny stopniowy powrót do sprawności, jednak przed Piotrkiem jeszcze długa droga.

Jeśli chcesz pomóc Piotrkowi przekaż 1% podatku na rzecz jego rehabilitacji. Poniżej szczegółowe informacje:

1% podatku można przekazać w następujący sposób: w zeznaniu podatkowym należy wypełnić rubrykę WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) wpisując nr KRS Fundacji Złotowianka: 0000308316, koniecznie dopisujące w okienku cel szczegółowy: Piotr Koim K/135.

Piotrka można także wesprzeć darowizną: konto Fundacji Złotowianka: 25 8944 0003 0002 7430 2000 0010, tytuł przelewu: Piotr Koim K/135. Dla przelewów zagranicznych: IBAN: PL25 8944 0003 0002 7430 2000 0010, kod SWIFT: GBWCPLPP, tytuł przelewu: Piotr Koim K/135. Paypal: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tytuł przelewu: Piotr Koim K/135.

Za wszelką pomoc, nasza studentka i jej rodzina z całego serca dziękują.