Uwaga studenci Indywidualnego Toku Studiów!

Szanowni Studenci studiujący w ramach ITS,
Wraz z semestrem letnim roku akademickiego 2017/18 Instytut Religioznawstwa UJ wprowadza obowiązek przedłożenia na początku semestru karty przebiegu ITS, która będzie dokumentacją Państwa warunków zaliczenia poszczególnych kursów realizowanych w ramach ITS. Kartę należy samodzielnie pobrać, wydrukować i wypełnić w porozumieniu z prowadzącymi kursy oraz złożyć podpis pod oświadczeniem dotyczącym znajomości warunków studiowania w ramach ITS. Termin złożenia karty przebiegu ITS upływa w ciągu miesiąca od początku danego semestru. W semestrze letnim 2017/18 termin ten upłynie 30.03.2018.
Wszelkie dodatkowe informacje uzyskają Państwo w sekretariacie ds studenckich oraz u zastępcy dyrektora IR ds studenckich.

Wzór karty przebiegu ITS oraz dodatkowe informacje znajdują się TUTAJ

Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec