Nowe informacje Paidagogos Pro

W projekcie bierze udział 34 studentek/ów. Tylu uczestników przeszło pozytywnie proces rekrutacji i zdecydowało się na podjęcie współpracy w ramach pisania swojej pracy magisterskiej z wybranymi przez siebie instytucjami.

Do projektu zostało włączonych 39 instytucji i spośród nich uczestnicy wybrali 25 firm, z którymi zostały podpisane umowy trójstronne.

W projekcie bierze udział 25 promotorów, a z ramienia instytucji zewnętrznych - 28 mentorów.

Za nami już pierwsza wizyta studyjna, która odbyła się w Warszawie. Studenci uczestniczyli w konferencji organizowanej przez firmę Values pt. ""Pod prąd" nadmiaru emocji, obietnic i pozytywnego myślenia – realizm i wiara w praktyce zarządzania i coachingu". Mieli również okazję uczestniczyć w spotkaniu z Jackiem Santorskim - prezesem firmy Values i jednym z czołowych psychoterapeutów w kraju i Dariuszem Dumą - filozofem z wykształcenia, na co dzień przedsiębiorcą, ekspertem od zarządzania. Spotkanie miało charakter dyskusji; uczestnicy dowiedzieli się, jak kompetencje nabyte w trakcie studiów mogą wpływać na podejmowane decyzje i całokształt pracy zawodowej.

W czerwcu odbyła się również pierwsza część warsztatów dla studentów nt własności intelektualnej i praw autorskich w social mediach. Kolejna część zaplanowana jest na jesień tego roku.