Dla studentów 30+ i nie tylko

logoir3Serdecznie zapraszamy na pierwsze wykłady i spotkanie dla studentów 30+ oraz wszystkich innych, którzy z powodu pracy i innych obowiązków nie mogą uczestniczyć w zwykłych zajęciach. Spotkanie odbędzie się w piątek 16 października, w godz. 15.00-20.00 w Instytucie Religioznawstwa, s. 4 i będzie miało charakter nieformalny. To znaczy, że nie musicie się nigdzie na nie zapisywać, a jedynie przyjść i wziąć w nim udział. Zajęcia mają Wam pomóc przygotować się do czekających Was egzaminów i nie oznaczają żadnych dodatkowych obciążeń.

Na początek postanowiliśmy zaproponować dwa wykłady: jeden poświęcony Indiom, drugi – wschodniemu chrześcijaństwu (prawosławiu i Kościołom orientalnym). Po wykładach planujemy krótkie dyskusje z wykładowcami, którym będzie można zadać pytania.

Ważnym punktem piątkowego popołudnia będzie spotkanie organizacyjne, które – mamy nadzieję – pozwoli nam lepiej zorganizować kolejne tego typu spotkania.

Czekamy na Was!

Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec