Religioznawczy Klub Dyskusyjny, 21 listopada 2015 (sobota)

logoir3Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Religioznawczego, który będzie się odbywał cyklicznie raz w miesiącu. Wykłady i spotkania są otwarte. Szczególnie gorąco zapraszamy naszych studentów 30+ i tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą regularnie uczestniczyć w zajeciach. Spotkania są organizowane przez Instytut Religioznawstwa i Koło Naukowe Studentów Religioznawstwa. W najbliższą sobotę zapraszamy na:

Wykłady i konwersatoria:

10.00 – 11.30 - prof. dr hab. Andrzej Szyjewski, Etnologia religii jako dyscyplina religioznawcza
11.45 – 13.15 - dr Daria Szymańska-Kuta, Epoka Osi i przełomy osiowe wg S.N. Eisenstadta
13.45 – 15.15 - dr Robert Czyżykowski, Wprowadzenie do religii Chin

Klub dyskusyjny: „Religie i kultury świata. Współczesne problemy"

15.30 – 16.30 – Spotkanie 1: „Obywatele, uchodźcy, emigranci, czyli o zderzeniu cywilizacji"
Prowadzący: p. Kama Wodyńska (moderator: dr Robert Czyżykowski).

Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec