Biblioteka Instytutu Religioznawstwa mieści się w:

Collegium Broscianum
ul. Grodzka 52, pok. 2
czytelnia - pok. 12
telefon (0-12) 663-17-12

Godziny udostępniania zbiorów podczas roku akademickiego:

poniedziałek - piątek - 10.00 - 17.00

Regulamin Biblioteki

Biblioteka posiada księgozbiór składający się z około 36.000 woluminów.

Najnowsze nabytki Biblioteki

Lista nabytków biblioteki 2017

Lista nabytków biblioteki 2016

Lista nabytków biblioteki VII 2014-VI 2015

Lista nabytków I-V 2014

Lista nabytków VI 2014
Lista nabytków (VI-XI 2013)
Lista nabytków (I-V 2013)

Pracownicy Biblioteki IR UJ:

Kurdziel

mgr Grażyna Kurdziel- kierownik biblioteki

Maria Malska

Maria Malska - starszy bibliotekarz

Biblioteka Jagiellońska

główna biblioteka Uniwersytetu Jagiellońskiego

Biblioteka Jagiellońska posiada zbiór ponad 3,8 mln książek i jako centralna uniwersytecka biblioteka kieruje pracą bibliotek instytutowych UJ. Od roku 1994 Biblioteka Jagiellońska wyposażona jest w sieć komputerową umożliwiającą przegląd katalogów i wypożyczanie drogą elektroniczną.

Adres:

Al. Mickiewicza 22
tel: +48 (0 12) 633 63 77, 634 55 79, 634 59 45,
Fax: +48 (0 12) 633 90 03
www.bj.uj.edu.pl

Biblioteki wydziałowe i instytutowe:
Swoje biblioteki posiadają również wydziały i instytuty. Każdy student może się zapisać i korzystać ze wszystkich bibliotek, zwykle jednak zbiory są udostępniane jedynie do czytelni.