Władze

Dyrektor Instytutu Religioznawstwa

dr hab. Lech Trzcionkowski
Przyjmuje pracowników Instytutu i studentów w sprawach naukowych i finansowych.
Godziny urzędowania: proszę sprawdzić na liście dyżurów pracowników
pokój 10

tel. (012) 663 17 77; 507 300 758

Zastępca Dyrektora

dr Robert Czyżykowski
Przyjmuje pracowników Instytutu i studentów w sprawach dotyczących dydaktyki i przebiegu studiów.
Godziny urzędowania: proszę sprawdzić na liście dyżurów pracowników
pokój 10

Pełnomocnik Dziekana ds. studiów doktoranckich

dr hab. Krzysztof Mech
Przyjmuje doktorantów w sprawach związanych z przebiegiem studiów doktoranckich.
Godziny urzędowania: proszę sprawdzić na liście dyżurów pracowników
pokój 18